Ota yhteyttä

Leiritoimikunta muodostuu kahdeksasta toimialasta, joita ovat huolto, kansainväliset asiat, keittiö, koulutus, ohjelma, toimisto, turvallisuus ja viestintä. Leiritoimikuntaa johtavat leiripäällikkö ja varapäällikkö. Jokaisella toimialalla on päällikkö ja varapäällikkö, jotka huolehtivat työparina toimialan suunnittelusta ja toteutuksesta.

Vapaaehtoisten tukena toimii leirin projektipäällikkö. Yhdessä leiripäälliköt ja projektipäällikkö muodostavat leirin johdon.

Lähetä avoin hakemus leiritehtäviin!

Jos olet kiinnostunut leirin eri tehtävistä tai sinulla on ideoita, joita haluat jakaa leiriorganisaation henkilöiden kesken, ole rohkeasti yhteydessä suoraan leiripäälliköihin, projektipäälliköön tai toimialapäälliköihin.

Voit myös ottaa yhteyttä viereisellä lomakkeella.

Leirin päälliköt

leiripäällikön muotokuva

Samuel Siliin, leiripäällikkö

samuel.siliin@eldis22.fi, 040 502 7227

Kotipalokunta Malmin VPK

 

varaleiripäällikön kasvokuva

Sabina Holopainen, leirin varapäällikkö

sabina.holopainen@eldis22.fi, 040 501 5913

Kotipalokunta Kyrkslätt FBK

 

blank profile picture, mystery man, avatar

Veikko Pullinen, huoltopäällikkö

veikko.pullinen@eldis22.fi

Kotipalokunta Grankulla FBK

 

blank profile picture, mystery man, avatar

Jaana Rantanen, kansainvälisten asioiden päällikkö

jaana.rantanen@eldis22.fi

Kotipalokunta Malmin VPK

blank profile picture, mystery man, avatar

Tommi Karlsson, keittiöpäällikkö

tommi.karlsson@eldis22.fi

Kotipalokunta Savion VPK

blank profile picture, mystery man, avatar

Juha Kylmälä, koulutuspäällikkö

juha.kylmala@eldis22.fi

Kotipalokunta Riihimäen VPK

blank profile picture, mystery man, avatar

Camilla Rautanen, ohjelmapäällikkö

camilla.rautanen@eldis22.fi

Kotipalokunta Pargas FBK

blank profile picture, mystery man, avatar

Sari-Tuuri Salonen, toimistopäällikkö

sari.tuuri-salonen@eldis22.fi

Kotipalokunta Malmin VPK

blank profile picture, mystery man, avatar

Juha Niitynpää, turvallisuuspäällikkö

juha.niitynpaa@eldis22.fi

Kotipalokunta Ventelän VPK

blank profile picture, mystery man, avatar

Susanna Sankala, viestintäpäällikkö

susanna.sankala@eldis22.fi

Kotipalokunta Grankulla FBK

Valtteri Tervala, leirin projektipäällikkö, project manager

valtteri.tervala(a)eldis22.fi, 050 530 5124

Uudenmaan Pelastusliitto

Vieritä ylös